PROGRAM


(kliknij w obrazek, aby uzyskać powiększenie)

PONIEDZIAŁEK 22.VII.2019

 

Sztafeta piwna - 17:00 - 18:00, Dorian

Lubisz pracę zespołową, rywalizację i picie piwa? To oferta dla Ciebie! Konkurencja, która może przyprawić o zawrót głowy! Zbierz 5-osobowy zespół i stańcie razem w szranki z innymi śmiałkami pragnącymi wastelandowej chwały. Uwaga! Do sztafety należy przygotować jedno piwo na uczestnika - wkład własny!

 

Spotkanie z Robertem Szmidtem - 18:00 – 19:00

W tym roku również będziemy mieli przyjemność spotkać się ze znanym pisarzem – Robertem Szmidtem. 

 

Konkurs na najlepszą prohibitkę - 19:30 - 20:00, Hasan

Prohibitki na Ziemiach Jałowych to już rozpoznawalna i kultowa rzecz. Ale po co biegać ze zwykłą, papierową skoro można pokazać się z własną customową? Wyraź siebie w konkursie na najlepszą prohibitkę, a potem noś ją z dumą! Niech Ci zazdroszczą olśniewającej osłonki na butelkę... albo puszkę.

 

Kino Zgorzel – 20:00 – 22:00
Zapraszamy na film-niespodziankę do kina „Urwany Film”. Kto wie co tam poleci... a spodziewać można się wszystkiego!

 

PIĄTEK 26.VII.2019

 

Podsumowanie – 15:00 – 16:00

Nie wszędzie na larpie da się być. Przyjdź na kończenie larpa i dowiedz się szerzej co się na nim działo.

 

Licytacja - 16:00 - 18:00

Podczas larpa Mistrzowie Gry rozdawali wam Punkty Doświadczenia. Teraz możecie wziąć udział w aukcji i wylicytować nagrody za PD-ki!

 

Najlepszy strój – 18:00 – 19:00

Pokaż się w swoich najlepszych szmatach, w których chodziłeś podczas Gry Terenowej lub takich, które specjalnie przygotowałeś i zdobądź szacunek na Zgorzelskiej dzielni!

Najlepszy grac/NPC – 19:00 – 19:30

Po larpie zostanie wystawiona skrzynka do głosowania na najlepszego gracza oraz NPC. Niech się okaże kto robił najlepszy klimat w świecie gry!

 

Idź na całość! - 19:30 - 20:30, Siekier

W trakcie trwania licytacji będzie można zdobyć trzy bilety na teleturniej. Tam również czekają atrakcyjne nagrody!

 

Retro Party - 21:00 - ??

Coco Jumbo i do przodu.

 

SOBOTA 27.VII.2019

 

WORMSy - 12:00 - 14:00, Rae

"Pod Tristam zalęgło się pierwotne zło. Drużyna śmiałków schodzi do podziemi pod klasztorem, by rzucić wyzwanie mrocznemu panu, Diablo i jego hordom potworów..." 
A przynajmniej taki był opis gry WORMS którą kiedyś kupiłem na giełdzie elektroniki...

 

Motyw wędrówki bohatera, czyli jak opuścić wioskę na krańcu świata i zostać wybrańcem. - 13:00 - 14:00, Roofix

Na pewno to znacie, bohater mieszka sobie w swojej wiosce, gdzieś daleko, ale coś go zmusza do wyruszenia w świat, dostaje misję, przeżywa przygody, poznaje ludzi, oraz przechodzi przemianę. To typowy scenariusz dla powieści fantasy, science fiction, bądź materiał na grę RPG. Ale czy wiecie, że historie tego typu mają oparcie w mitach, legendach, religiach całego świata? Czerpali z tego mniej lub bardziej świadomie także twórcy historii w realiach postapokaliptycznych. O korzeniach gatunku, porównując fabuły gier, książek i filmów z podaniami ludowymi i mitami, opowie Roofix, z wykształcenia historyk i religioznawca.

 

Gun'n'Run - 14:30 - 15:30, Rae & Hasan

Jedna broń. Jeden tor przeszkód. Jeden najlpeszy rewolwerowiec. Dwa słowa - Gun & Run!

 

Turniej Munchkina - 14:00 - 15:30, Rysia

Chciałbyś zdradzić przyjaciół i bliskich? Na larpie nie udało Ci się wbić temu gnojkowi kosy między żebra? Masz za mało wrogów? Nic straconego! Teraz możesz spełnić to wszystko i wiele więcej w konwencji apokaliptycznej, albo steampunkowej! Wystarczy usiąść do stołu, zapukać w drzwi i rzucić zbłąkanego potwora temu nicponiowi. Turniej dla zdradliwych wyjadaczy i zupełnie zielonych rzezimieszków. 

 

Ciężkoatletyczny memoriał zniszczenia im.Lorda Humungusa - 15:30 - 17:00, Keban

Strongmeni postapo są zbyt oklepani? Chciałyś coś zniszczyć ale boisz się, że Siekier ukaże Cię za dewastację kopalni? Myślisz, że kac nie jest aż tak zabójczy aby trochę się wysilić? To fajno,spróbuj swych sił w takich konkurencjach jak: Rzut złomem, trójchłost, przysiad z lujem, daj kamienia i opcjonalnie kilku innych. Wyzwania siłowe poprzeplatane z zadaniami destrukcyjnymi dla rozrywki i odpoczynku. 

 

Rzut kapslem - 15:30 - 16:30, Damian

Takiego rzutu kapslem jeszcze nie było! Przyjdź i "rzuć" wyzwanie 3 wyjebanym w kosmos etapom klasycznego rzutu kapslem, czekać na was będą Technologiczne Złomowisko, Stanowa 66 oraz Dolinia Ognia! 

 

Popromienny futbol - 17:00 - 18:30, Dorian

W świecie pełnym śmiercionośnych promieni, gdzie zwrot "puścić oczko" to niesmaczny żart, grupa naukowców pracuje nad ultranowoczesną terapią przywracającą zdolność widzenia. Cybernetyczne implanty najnowszej generacji testowane są na sportowcach światowej klasy. Dołącz do grupy pacjentów i krzewiąc kulturę fizyczną, zadbaj o swój wzrok! 

 

Whose Line is it Anyway? - 18:30 - 20:00, Pastor

Skecze improwizowane z waszymi ulubionymi wastelandowymi aktorami!  

 

LARP The Sims - 16:30 - 20:00, Peterus & Magda

Zagraj w symulację normalnego życia. Wciel się w ekscytującą postać przypadkowo wygenerowanego Sima. Realizuj swoje aspiracje, socjalizuj się z innymi Simami, zarabiaj i wydawaj pieniądze, żyj ze swoją rodziną lub załóż nową 

 

FAVORIT89 - 21:00 - 22:00

FAVORIT89 łączy w swojej muzyce brzmienia lat osiemdziesiątych i klubowy klimat początków XXI wieku, a wszystko okraszone szczyptą metalowego brudu.
Rozpoczął swoją drogę w klimatach Retro Wave w 2016 i kilka miesięcy później, miał na swoim koncie koncert przed Perturbatorem — artystą uważanym przez wielu za przedstawiciela mroczniejszej strony tego gatunku. 
W grudniu 2017 wydał swój debiutancki album — "The Beginning". Wtedy też powołał do życia kolektyw Synth Runner, w którym wraz z czołowymi polskimi przedstawicielami nurtu retro wave ruszył w trwającą dwa lata trasę po Polsce.
W kwietniu 2019 premierę miał drugi album FAVORIT89 — "UNITY" — wykorzystujący bardziej surowe brzmienia niż na poprzednim wydawnictwie i mniej trzymający się stylistyki retro. Odkrywający za to bardziej cyberpunkowe rejony współczesnej muzyki. 

 

CYBERCORPSE - 22:30 - 23:30

Człowiek-widmo. Niszczyciel klubów. Wróg publiczny numer jeden. 
Pierwsze przejawy jego elektronicznego terroru zaobserwowano w 2016 roku. Dziś lista przestępstw zamaskowanego heretyka liczy 5 albumów oraz 4 EP składających się ostatecznie na blisko ponad 60 utworów. Wszystkie te materiały dostępne są do ściągnięcia na oficjalnym profilu Bandcamp za darmo lub cenę Waszych dusz.
Na najbliższym rytuale zostanie premierowo zaprezentowany 6 album zatytułowany "LYNCH MOB" - najmroczniejsza i najcięższa do tej pory część sagi CYBERCORPSE.

 

Elektro Totem: Przebudzenie -  23:40 - ??, Bandyta Noizer aka Hans Kross + specjal guest

Powrót do korzeni pierdolnięcia. Słusznie i srogo. Dobry Bpm.