PROGRAM

 

WTOREK

 

Luźny wstęp do larpa (Rożek) - 18:00-19:00

Krótkie nakreślenie fabuły Mrocznej Wieży i Ziem Jałowych. Czym właściwie jest Dogan? Gdzie leżą Ziemie Jałowe? Jakim cudem magia, technologia, Mel Gibson i powietrzni piraci to normalka na naszym larpie. Nieobowiązkowy wstęp fabularny dla osób, które lepiej chcąc wczuć się w klimacik.

 

Koncert Jack Siekiersky & Siekierit84 (Siekier) - 22:00 - ???

Słynnego jutubera Jacka Siekierskyego już wszyscy znają! A teraz na żywo będziecie mogli zobaczyć jak tworzy muzyczną magię na swoich instrumentach. A ten Siekierit84? O co chodzi? Kto to jest? Tego trzeba przekonać się już samemu...

 

ŚRODA

Atestowana Komisja Strojowa - pokaż nam czy w swoim wdzianku przetrwasz grę? (Rysia&Żurek) - 12:30-13:30

Masz epicki strój, ale boisz się, że nie przetrwa próby czasu na larpie? Obawiasz się, że w chwili zwątpienia twoja zbroja zablokuje twoją drogę do El Kiblado? U nas możesz dostać atest swojego stroju! Przejdź przez dwie, pozornie proste próby i dowiedz się, czy twoje odzienie spełnia wymogi dobrej zabawy! 

 

Wstęp fabularny (Hasan) - 13:30-14:30 

Przedlarpowy briefing to podstawa!

 

Poznaj swojego MG - 14:30-15:00

Zapoznanie się z MGami frakcji przed rozpoczęciem larpa. Warto dowiedzieć się kto mi Ci te całe PDki wydawać!

 

LARP - 15:00

 

CZWARTEK

 

LARP 

 

PIĄTEK

 

LARP - koniec o 15:00

 

Podsumowanie larpa (Hasan) - 15:00-16:00

Nie sposób być wszędzie na larpie, na podsumowaniu dowiecie się co się działa podczas Gry Terenowej.

 

Aukcja za Punkty Doświadczenia (Hasan & Rae & Gruba) 16:00-17:30

Na larpie dostawaliście takie śmieszne podpisane karty do gry – to są wasze Punkty Doświaczenia! Teraz przyszedł czas, aby zrobić z nich użytek. Licytuj zajebiste nagrody za swoje PDki!

 

Konkurs na najlepszy strój (Hasan & Rae & Gruba) - 17:30-18:30

Stań przed naszymi doświadczonymi jurorami i zobacz czy Twój strój ich zachwyci!

 

Finał konkursu na najlepszego gracza i NPCa (Hasan & Rae & Gruba) - 18:30-19:30

Podczas trwania larpa każdy z graczy i NPCów bierze udział w tym konkursie. Kto swoimi akcjami ujmie Was za serce? Czyje odgrywanie postaci sprawi, że całkowicie zapomnicie o tym, że może istnieć inny świat niż ten w Dogan? Podczas finału zostanie wyłoniony zwycięzca tych intrygujących igrzysk. To możesz być nawet Ty!

 

Pokaz aerial silk/aerial hoop (Lulish) - 20:00-21:00

Krótki pokaz tańca na szarfach akrobatycznych albo na kole cyrkowym.

 

Impreza (Keban) - 21:00 - ???

Pora zaspokoić swoje wewnętrzne zwierzę imprezowe. Daj się porwać (czasem dosłownie) Kebanowi na parkiet a na pewno będzie to jedna z najlepszych Twoich bawek!

 

SOBOTA

 

Atomowy Eden (Rae) - 10:00-11:00

Po imprezach poranki bywają ciężkie, ale Rae spieszy wam z pomocą. Przy czytaniu Atomowego Edenu szybko zapomnicie o męczącym kacu.

 

Heinlein - Faszysta, Hipis i przegrany zakład. (Misiek) - 11:00-12:00

Robert A. Heinlein - Najbardziej kontrowersyjny z ojców SF. Twórca pancerza wspomaganego jako konceptu. Jak to było z nim na prawdę? Przegląd życia i twórczości oraz zderzenie literackiego pierwowzoru z adaptacją.

 

Warsztaty Shibari (Ciastek & Emi) - 11:00-12:00

Shibari jest wywodzącą się z Japonii sztuką ozdobnego wiązania. Razem z Emi możemy pokazać i nauczyć zainteresowane osoby kilku podstawowych wiązań.

 

Gdy opowieść kreuje rzeczywistość - "Potęga mitu" i jego znaczenie historyczne oraz kulturowe. (Roofix) - 12:00-13:00

Praktycznie każdy spotkał się z słowami "mit" i "mitologia". Wydaje się, że tracą na znaczeniu, lecz niejednokrotnie okazuje się, że współcześnie również powstają mity, które pomimo przepływu informacji i możliwości weryfikacji nie tylko nie słabną, ale i zyskują na znaczeniu oddziaływają na myślenie oraz emocje. Jeśli wciąż są żywotne, to jaka mogłyby być ich rola w rzeczywistości postapokaliptycznej? O genezie, strukturze oraz znaczeniu mitu w historii i popkulturze opowie Rafał "Roofix" Kamiński.

 

Piekielna rosyjska ruletka (Rożek) - 12:00-13:00

Rosyjska ruletka z użyciem memorisówki. Zasady: Rewolwer nerf z załadowaną lotką. Każdy uczestnik po kolei zamyka oczy, kręci bębenkiem, naciąga i strzela. Trafienie oznacza dwie możliwości: odpadasz, albo pijesz kolejkę płynnego ognia i grasz dalej. Co kółko dokładamy kolejna lotkę. Wygrywa osoba, która najdłużej utrzyma się przy stole. Zapisy od wtorku w samo południe. Kolejność zapisów decyduje o miejscu przy stole. Każdy kandydat na uczestnika zostanie przetestowany przed turniejem kilkoma kroplami memorisówki w celu wykrycia reakcji alergicznych oraz przygotowania mentalnego.

 

NINJA TANGO MORTALE (Gac & Jos & Johny) 13:00-14:00

Chciwość i żądza władzy doprowadziła do rozłamu w najpotężniejszym klanie ninja. Dwóch braci zwróciło się przeciwko sobie. Kilkaset lat później spotykają się ponownie. Czas wyrównania starych rachunków właśnie nadchodzi. 

Zapierająca dech w piersiach historia wypełniona akcją, pościgami i starannie przygotowaną choreografią walk nie pozwoli Wam oderwać się od telewizora!

Pokaz pierwszego na świecie polskiego filmu o ninja z muzyką skomponowaną przez znanego wykonawcę synthwave – Nightrun87 

 

Chwasty, ziemia, gorzkie lekarstwo - rusz dupę na zielarstwo! (Damian) 13:00-14:00

Nawet na post apokaliptycznym pustkowiu zawsze rosną jakieś chwasty! A może da się je zeżreć !? A może zwalczą gorączkę !? A może odstraszą te ogromne owady które cię gonią od kilku dni !? Zioła są naturalne, łatwo dostępne i tanie, żeby jednak pomagały a nie szkodziły muszą być właściwie zbierane, przechowywane i stosowane. Jeżeli chcesz poznać tajniki zielarstwa to zapraszam na spotkanie. 

 

Piwna sztafeta (Dorian) -14:00-15:00

Pij, biegaj, rób fikoły i zdobywaj chwałę!

 

Ostatni konkurs inscenizacji Atomowego Edenu w całej okolicy (Ciastek, Rysia, Rae) - 14:00-15:00

Uczestniku! Weź udział w ostatnim konkursie inscenizacji Atomowego Edenu w całej okolicy! Ty Durniu! -Durniu?! Pojawię się! Możesz nie wiedzieć, dlaczego ten opis brzmi jak brzmi a możesz też usłyszeć w głowie obcy głos, który przeczytał to za ciebie. Zapraszamy na konkurs improwizacyjnych inscenizacji Atomowego Edenu, odstawianych pod głosem Raego, czytającego Atomowy Eden. 

 

Gun&Run (Hasan) - 15:00-16:00

Coroczny konkurs, w którym możesz strzelać i biegać! Zdobądź chwałę i zostań najlepszym strzelcem na Wastelnadzie!

 

STRĄK MAN (Siekier) - 15:00-16:00

Pokaż jaki jesteś STRĄK. STRĄK MAN.

 

JUGGER (Pola Randîn, Piotr Jażdżyk) - 16:00-18:00

3... 2... 1... JUGGER!

Najbardziej postapokaliptyczny sport jaki można sobie wyobrazić wraca po dłuższej przerwie! 

 

RED CUP (Gruba) - 18:00-19:00

Lejemy Piwo do 1 kreski i na start 1sze osoby z druzyn muszą wypić i flipnąć kubek tak żeby się obrócił w powietrzu i wylądował na odpowiedniej krawędzi. Dopiero wtedy kolejna osoba z drużyny może pić.

 

I WILL SHOW YOU MY SHIT (Siekier) - 15:00-16:00

SIEKIER REALLY WANTS TO SHOW YOU HIS SHIT AND YOU REALLY WANT TO SEE IT.

A serio to Siekier pokaże wam swoje instrumenty muzyczne i co da się na nich ukręcić.

 

Dogan ma talent (Siekier) 19:00-20:30

W Dogan jest wiele utalentowanych osób, których warto poznać. Przyjdź i pokaż co potrafisz!

 

Koncert Favorit89 - 21:00-22:00

Połącz klimat lat osiemdziesiątych, klubowy klimat XXI wieku, szczyptę metalowego brudu, a do tego muchomory świecące w blasku promieni ultrafioletu – to właśnie FAVORIT89. Swoją drogę w klimacie retro rozpoczął w 2016 roku i od tamtej pory ciągle eksploruje brzmienia szeroko pojętej elektroniki zaczynając od retrowave, dark synth a kończąc na klimatach psychodeliczno syntezatorowych. Na swoim koncie ma 4 albumy (3 solowe i jedną EP nagraną z Nightrun87), każdy z nich to kolejny rozdział opowieści o człowieczeństwie. W grudniu 2020 ukazał się trzeci pełnogrający krążek - Experience, w którym artysta wyrusza na wycieczkę do wnętrza siebie.

 

PIZGORY (Keban) - 22:00-???

Imprezy, których nie chcesz pamiętać...