OBSŁUGA

Organizacja Ziem Jałowych to nie bułka z masłem i przyda nam się każda para rąk do pomocy. Żeby wszystko powstało i było utrzymane we względnych standardach postapo czystości potrzebujemy właśnie Was! Jest to doskonała okazja, by dołożyć swoją cegiełkę do tego sporego przedsięwzięcia, a przy okazji zgarnąć 50% zniżki na cały tydzień imprezy!

 

Na zgłoszenia będziemy czekać do 10 sierpnia - formularz poniżej.
 

Każdy zgłoszony pomocnik posiadający prawo jazdy będzie również poproszony o pełnienie dyżurów trzeźwości - aby w razie potrzeby kierować samochodem.

 

Możecie wybrać spośród dwóch funkcji, które podczas konwentu będą niezbędne do wykonania by wszystko działało jak powinno. W zależności od specjalizacji będą do Was należały następujące obowiązki:

Obsługa lekka:

 

Obowiązki:
 - sprzątanie
 - pomoc w sprzątaniu w weekend przed imprezą
 - pomoc w sprzątaniu w niedzielę po imprezie
 - wszelkie prace pomocnicze i przygotowawcze do akredytacji
 - akredytacja i wydawanie pakietów uczestnikom

 

Jeśli nie macie możliwości pojawienia się wcześniej, bądź pozostania do niedzieli prosimy uwzględnić to w uwagach w formularzu. Wszystko będzie ustalane drogą mailową po wysłaniu zgłoszenia.

 

Obsługa ciężka:

 

Mamy też coś dla prawdziwie męskich mężczyzn! Tu dyżury nie są sztywno wydzielone, ale wymagana jest obowiązkowa obecność w weekend przed konwentem, w piątek po larpie oraz w niedzielę po zakończeniu zlotu. To w tych dniach najbardziej będziemy potrzebowali Waszych mięśni by przenieść rekwizyty, instalacje, zbudować coś na miejscu, a potem to rozmontować! Poza tymi dniami będziemy oczekiwać od Was doraźnej pomocy w przenoszeniu różnych rzeczy, np: sprzętu na imprezę.

 

Obowiązki:
 - rozkładanie scenerii
 - pomoc w budowie
 - przenoszenie rzeczy
 - pomoc doraźna w sprawach ciężkich w trakcie całego konwentu