OBSŁUGA

Organizacja Ziem Jałowych to nie bułka z masłem i przyda nam się każda para rąk do pomocy. Żeby wszystko powstało i było utrzymane we względnych standardach postapo czystości potrzebujemy właśnie Was! Jest to doskonała okazja, by dołożyć swoją cegiełkę do tego sporego przedsięwzięcia, a przy okazji zgarnąć 100% zniżki na cały tydzień imprezy oraz pakiet konwentowych gadżetów. Na zgłoszenia będziemy czekać do 27 czerwca pod TYM LINKIEM. Dla chętnych dołączona będzie pamiątkowa cegła.

 

Każdy zgłoszony pomocnik posiadający prawo jazdy będzie zobowiązany do pełnienia dyżurów trzeźwości - aby w razie potrzeby kierować samochodem.

 

Możecie wybrać spośród czterech funkcji, które podczas konwentu będą niezbędne do wykonania by wszystko działało jak powinno. W zależności od specjalizacji będą do Was należały następujące obowiązki:

 

Akredytacja / Infopoint:

Akredytacja i infopoint to typowo biurowa sprawa, jeśli czujesz się dobrze w papierkowych klimatach to miejsce dla Ciebie!
 

Obowiązki:
 - składanie pakietów akredytacyjnych
 - wszelkie prace pomocnicze i przygotowawcze do akredytacji
 - akredytacja i wydawanie pakietów uczestnikom
 - dyżury na infopoincie

Bar:

Do naszego baru będziemy rekrutować barmanów oraz kelnerki. I tutaj sytuacja wygląda trochę inaczej, bo na swoich zmianach ciągle pozostajesz w grze! A nawet jest od Ciebie wymagane to, gdy przychodzisz do swojej larpowej "pracy". Dodatkowym atutem przy rekrutacji będzie umiejętność jeżdżenia na wrotkach, śpiewanie i taniec na rurze!

 

Obowiązki:
 - pełnienie dyżurów za barem
 - wydawanie posiłków i napojów
 - pomoc kuchenna
 - obsługa szanownych klientów Saloonu "19"
 - dbanie o czystość baru
 - fabularne odgrywanie swoich dyżurów w trakcie gry

 

Obsługa sprzątająca:

To zadanie dla tych co miotły się nie boją! Co tu mówić... w trakcie zbierasz śmieci i dbasz o ogólny porządek. A przed i po konwencie pomagasz ogarnąć teren imprezy.

 

Obowiązki:
 - pełnienie wyznaczonych dyżurów
 - sprzątanie
 - pomoc w sprzątaniu budynku w weekend przed imprezą
 - pomoc w sprzątaniu budynku w niedzielę po imprezie

 

Jeśli nie macie możliwości pojawienia się wcześniej, bądź pozostania do niedzieli prosimy uwzględnić to w uwagach w formularzu. Wszystko będzie ustalane drogą mailową po wysłaniu zgłoszenia.

 

Obsługa ciężka:

Mamy też coś dla prawdziwie męskich mężczyzn! Tu dyżury nie są sztywno wydzielone, ale wymagana jest obowiązkowa obecność w weekend przed konwentem, w piątek po larpie oraz w niedzielę po zakończeniu zlotu. To w tych dniach najbardziej będziemy potrzebowali Waszych mięśni by przenieść rekwizyty, instalacje, zbudować coś na miejscu, a potem to rozmontować! Poza tymi dniami będziemy oczekiwać od Was doraźnej pomocy w przenoszeniu różnych rzeczy, np: sprzętu na imprezę.

 

Obowiązki:
 - rozkładanie scenerii
 - pomoc w budowie
 - przenoszenie rzeczy
 - pomoc doraźna w sprawach ciężkich w trakcie całego konwentu