Bohaterowie Niezależni

Poznaj Bohaterów Niezależnych tegorocznej Gry Terenowej!


Loki

Margrabia Everick Scoot.
Jeden z bardzo niewielu mieszkańców, którzy jeszcze pamiętają walki o promień. Mimo podeszłego już wieku i siwego włosa wciąż pełni ważną funkcję publiczną, dowodząc nowej szlachcie Zgorzel. Wybrani mogą go spotkać na obradach klubu gentlemana, gdzie sączy najlepsze alkohole, i omawia sprawy bieżące.

Mecenas sztuki, przedsiębiorca. Filantrop.
Ważna persona na dworze Cyberburmistrza.


Dr Kelso von Memöriß

Bez wątpienia jest (obok Margrabiego Scoot’a) jednym z najstarszych rezydentów Zgorzel. Od prawie 30 lat jest zaufanym i całkowicie lojalnym człowiekiem Cyberburmistrza. Oficjalnie jest osobą odpowiedzialną za laboratorium i szpital funkcjonujące w Zgorzel. Pomimo tego, że przez jego placówkę przewinął się niemal każdy żywy obywatel Zgorzel, sam von Memöriß nie cieszy się zbytnią popularnością. Jak podsumował to anonimowo jeden z mieszkańców „No bo nigdy nie wiadomo czy tym razem Cię wyleczy… czy dobije… czy zrobi coś jeszcze gorszego...”. Ostatnimi czasy jego nadzwyczaj częste nieobecności mogą sugerować, że do jego obowiązków, zleconych mu przez Burmistrza, nie należy wyłącznie składanie do kupy ludzi wracających z przygód na Wastelandzie.


Thograx

Kapitan Thograx 
Fanatyczny dowódca OMOZu. Kiedyś człowiek, teraz już wrak człowieka zamknięty w wielokrotnie modyfikowanym ciele cyborga.
Od ponad dwudziestu lat widać go, jak patroluje ulice miasta, egzekwujac rozkazy sztucznej inteligencji siedzącej pod miastem.


Kacper

Eddie Birkin
Współłaściciel knajpy Geronimo... niewielkiego punktu handlowo-usługowego w samym sercu Wastelandu.


Kana

AnnaBelle Birkin

Żona pana Birkina, od wielu lat przedstawicielka rodziny Birkinów na terenie Zgorzel. Podobno marzy o przejęciu Saloonu w mieście... chwilowo jednak współwłaścicielka przydrożnej knajpy Geronimo... czemu tak nalegała, żeby otworzyć niewielki punkt gastronomiczny na środku pustkowi?
Czy ona wie o czymś, czego my nie wiemy?


Nathaniel Birkin
Kuzyn Eddiego, złota rączka, trochę kombinator. Jeśłi ktoś chce coś załatwiać, ale nie wie, kogo nająć - powinien w pierwszej kolejności rozmawiać z Nathanielem


Keban

Andrew Wiser
Sierżant II Zgorzelskiego Korpusu Ekspedycyjnego, wysłanego cztery lata temu z misją na terenie miasta Topeka.... Nie było ich tyle czasu... jak zachowają się on i jego ludzie?
Jak zostaną przyjęci?


Kolejne postaci zostaną ujawnione z biegiem czasu...