Zgłoszenia ET!

Lubisz buszować po krzakach i straszyć ludzi na pustkowiach? Świetnie, w takim razie mamy dla Ciebie miejsce w Evil Team! Wciel się w rolę mutka czy innego wastelandowego złodupca i zgarnij wejściówkę za darmo!

Formularze działają!

Dostaliśmy nieco informacji o tym, że po wysłaniu zgłoszeń pojawia się u wielu osób biały ekran. Rozwiewamy więc wątpliwości co do działania formularzy. Są całkowicie sprawne!

Jeśli ktoś natknie się na biały ekran, prosimy o sprawdzenie maila podanego w zgłoszeniu. Tam zostanie wysłane potwierdzenie wysłania

II tura biletów!

Spóźniliście się z przelewem za pierwszą turę?! No to niedobrze... Ale właśnie startuje druga tura!

Od tej chwili za pełną wejściówkę zapłacicie 129 zł, więc i tak zaoszczędzicie na parę piwek.

Na wpłaty czekamy do 29 czerwca.

Zgłoszenia frakcji i postaci!

Wystartowaliśmy ze zgłoszeniami postaci na LARPa! Co za tym idzie, przedstawiamy również frakcje, jakie w tym roku będą urzędować w Zgorzel. Jest też pewna nowość - pojawił się formularz zgłaszania frakcji! Dokładnie, jak nie podobają Wam się te przez nas proponowane, to możecie teraz zgłosić swoją własną.

Konkurs memowy!

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, w którym do wygrania jest pełna wejściówka na tegoroczne Ziemie Jałowe! Tym razem Waszym zadaniem będzie stworzenie mema. Wiecie, takiego internetowego - z obrazkiem i tekstem, które zestawione razem tworzą zabawną, humorystyczną anegdotkę.

I tura trwa!

Jeszcze nie masz swojej wejściówki?! To się spiesz, bo pierwsza tura powoli się kończy... Tylko do 30 kwietnia będzie możliwość wykupienia biletu za 99 zł, potem cena rośnie w górę.

Strony

Subskrybuj Ziemie Jałowe RSS